O nás

Nabízíme komplexní služby pro zákazníky v automobilovém průmyslu.

Odtah, servis, ekologická likvidace, koupě, prodej nebo zapůjčení vozidla. Vše na co si vzpomenete.

Historie

Naše firma má dlouhodobou historii poskytovaných služeb. Vše začalo v jedné garáži již koncem roku 1991. Zde se začala opravovat první vozidla, tehdy především staré škodovky.

Postupem času se garáž proměnila v plně vybavenou dílnu se dvěma stáními a dvěma hevery s plnohodnotným pneuservisem.

Pro havarovaná a již dále neopravitelná vozidla jsme vybudovali nové pracoviště, kde se tyto vraky začaly rozebírat, čímž zde vznikl i sklad s použitými náhradními díly.

Práce nám přibývala, klientela se rozrůstala a servis nám přestal stačit. Zakoupili jsme tedy auto vlek a první odtahový speciál.

Začali jsme se věnovat dovozu vozidel ze zahraničí, nonstop službě pomoci zákazníkům při dopravních nehodách nebo poruchách vozidel.

Čas plynul dál, odtahové vozy přibývaly a my se stali smluvním partnerem všech významných asistenčních společností, pro které půjčujeme i náhradní vozidla.

S přibývající administrativou a zaměstnanci jsme vybudovali novou silnou základnu, která nyní spojuje všechny naše zájmy.

Dalším významným bodem rozsahu našich poskytovaných služeb bylo vybudování funkčního autobazaru a vzhledem k nárůstu odtahových vozidel také vybudování nového místa pro tyto účely.

Díky kvalitní práci autobazaru a dobrému prezentování mezi pojišťovnami jsme se stali smluvním servisem a zprostředkovatelem pojistných smluv pro pojišťovny ČPP, Kooperativa a Generali.

Co dnes již umíme:

V současnosti nabízíme rozsáhlou škálu služeb pro naše zákazníky.

NAŠE PORTFOLIO SLUŽEB

Můžete se na nás spolehnout

Historii autoslužeb Vik tvoříme zodpovědnou a pečlivou prací od roku 1991.

Máme kvalitně vybavený autoservis i pneuservis a diagnostiku všech značek.

Máme obrovský areál pro ekologickou likvidaci vozidel. Více o našich zkušenostech najdete zde.